Červen 2014

Skrývej a neciť-Úvod

26. června 2014 v 17:27 | Stell |  Skrývej a neciť
Ahojky, tak tohle je ten můj slavnej příběh. Logo jsem nakonec udělala stejný. Už z názvu jste mohli poznat, jaké to má náměty :D Tak vám přeju krásné počtení a napište mi prosím svůj názor :) Pak by měl někdy vyjít i 1.díl, ale jak to psát?! Na tabletu fakt ne, ale už dost vykecávání, jde se na věc :)

Jsem zpět + opět prosím! XD

24. června 2014 v 13:21 | Stell |  Moje kecy
Ahojky, tak jak napovídá nadpis, tak jsem se vám vrátila! :D Notebook je stále rozbitej, ale dneska nebo zítra se asi dostanu dolů na pc, takže bych zase mohla udělat tu nominaci, ale už bych nikoho nenominovala :)

A teď k soutěži. Dostala jsem se do 2.kola! Moc moc moc vám děkuju, že jste pro mě hlasovali! :* :* Já doufám, že se dostanu dál, i když to tu teď umírá :( Ale nebojte, ještě není nic ztraceno :) Dneska se taky pokusím oběhnout, jen doufám, že to stihnu :) Já vím, že vás tím moc otravuju, ale fakt moc prosím! O:) Jinak vám asi napíšu své zážitky z dovolený :* :)

Ještě jsem vám chtěla říct, že od 5.července do 19.července tu bude tutový pozastavení. Teď je jenom na půl, protože mám tablet, ale v tam tu dobu budu na dovolený a na táboře. Možná z dovči napíšu, ale asi ne :)

Prosím, hlasujte pro mne i ve 2.kole soutěže BEST BLOG 2! :* ZDE


Nominace od Amber

16. června 2014 v 16:41 | Stell |  Moje kecy
Ahojky, tak jste se konečně dočkali :) Promiňte mi, že to trvalo tak dlouho, ale psát to na tabletu je hrůza :( Snad jsem nominovala ty správný lidi :D

Pravidla
- Řekněte o sobě 10 věcí.
- Odpovězte na 10 otázek blogerky, která vás nominovala.
- Nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářu.
- Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat.
- Informujte blogery o tom, že jste je nominovaly.

1. Je mi 13 let
2. Miluju léto! :D
3. Ale i zimu! :D
4. Za dva dny odjíždím na dovolenou snů :33
5. Mám ask.fm
6. Dneska jsme měli ve škole celej den výtvarku :P
7. Nesnáším svýho bratra -,-
8. Dneska je ZASE pondělí -.-
9. Letos jedu na tábor :33
10. Minulej rok byl dost zajímavej :D

No, nic horšího mě napadnout nemohlo, ale což, alespoň máte nějaký drby...

A teď odpovědi :))

1)Činnost, kterou děláš nejraději?
Hraní na kytaru, nebo plavání v bazénu :33

2)Zima vs. léto?
Tak obojí má něco do sebe :))

3)Jaký hudební žánr posloucháš?
Tak nějak všechny, krom dechovek a vážné hudby :))

4)Myslíš si, že jsme ve vesmíru sami?
No...ja neviem už xD

5)Jak často doma musíš utírat prach?
Doma ho utírá mamina, já si musím udržovat svůj pokoj :))

6)Jakou barvou je vymalovaný tvůj pokoj?
Bohužel bílou :((

7)Jedeš o prázdninách někam na dovču?
Možná do Itálie :33

8)Kdy jsi naposledy dostala vynadáno od rodičů?
To tak dlouho nebude xD

9)Největší průšvih, který jsi udělala?
Nó...tak to bych musela chvilku přemýšlet xD

10)Nejkrásnější písnička na světě?
Let It Go a Tchu Tcha Tcha <3

Tak....teď ještě vymyslet nějaký otázky, děste se, co že mě vyleze! :D

1. Těšíš se na léto??
2. Byla už jsi u moře??
3. Jestli ano, u jakého??
4. Chodíte do lázní, nebo máte svůj vlastní bazén??
5. Máš ráda tyhle nominace??
6. Jaký bude vysvědčení??
7. Kolik už jsi měla blogů??
8. Od kolika let bloguješ??
9. Hraješ nějaké hry na počítači?? Ano, jaké??
10. Tvá nejoblíbenější písnička??

Tak, snad to není nejhorší, ale snažila jsem se :)) A teď koho nominuju. Promiňte, ale nejdou odkazy, proto dám jen přezdívku :))

1. Maddie
2. Winxclubisbest
3. Kesie
4.Elsa
5. Ema

Doufám, že nikomu nevadí, že jsem ho nominovala, pokud ano, tak to prostě nevyplňuje ;)

Free design #2

13. června 2014 v 16:28 | Stell |  Free designs

hojky, rozhodla jsem se, že vám sem dám své designy, které jsem zkoušela v malování, dokud jsem měla notebook :( Je jasný, ten první s Frozen se mi líbí nejvíc, ale ony to nejsou zas tak volný designy, jen vám je chci ukázat :) Ani na ně nedávám zdroj :D Ale stejně doufám, že se vám líbí :) Mimochodem, moc děkuji, že mi dáváte hlasy v soutěži! :) Zítra se snad dostanu dolů na tátovo počítač, takže bych mohla udělat tu nominaci, můžete se mi ozvat, kdo by chtěl a kdo by nechtěl, já pak někoho vyberu nebo nevyberu :D Nebudu vás do ničeho nutit :)

A ještě na vás mám malou otázku. Jaká písnička se vám nejvíce líbí?? Hledám nějaký hezký na tábor a dovolenou, klidně se rozepište, já budu jen a jen ráda :) A ještě třeba, jestli hrajete na kytaru nebo na flétnu, tak prosím, jestli by jste mi mohli napsat nebo poslat něco na mail, chci totiž zazářit u táboráku xD Můžete buď sem do komentářů, nebo na ten mail. Pokud by ho ještě někdo neznal, tu je : peturb-2000@seznam.cz. Tak já zase jdu, už to začínám plnit! :D Že sem budu chodit víc. Za každou písničku budu moc ráda! :)


No, musím uznat. Ta žlutá se k tý modrý fakt hodí! XD

Prosím, prosím! xD

11. června 2014 v 14:42 | Stell |  Moje kecy
Ahojky, tak k vám jdu zase s prosbou! Jsem u Maddie v soutěži BEST BLOG! Jo jo, zase zkouším štěstí :-) No, vůbec nevím, jak dlouho to bude trvat, ale doufám, že budete hlasovat i v kolech,která budou i když tu nebudu já ;) Ale pokusím se pár článků přednastavit, stejně mám pár obrázků připraveno v galerii :-) Tak prosím hlasujte! ;)

Prosím hlasujte pro mne u Maddie! ;) ZDE


Špatná zpráva :(

11. června 2014 v 12:13 | Stell |  Moje (po)city
Ahojky, nó.....já vím, že měl vyjít příběh, ale mám pro vás špatnou zprávu :'( Notebook je rozbitej :'( Budeme ho asi dávat na reklamaci, ještě se na něj musí strejda pořádně podívat. Příběh už mám tady, ale nadpisek jsem měla tak krásnej, ale co můžu dělat, když mi notebook nejde?? Nic. Proto ho přesunuji, nevím na kdy, nevím na jak dlouho, ale prostě teď moc článků nečekejte :'( Řekla jsem si, že jich vydám víc, jenže mně se na tabletu tak blbě píše :( Nebojte, na tu nominaci jsem nezapomněla, ale mně se to na tabletu nechce opisovat :/ Možná že se někdy dostanu na chvíli dolů k počítači a tam bych to napsala. Já už prostě nevím, z toho notebooku je mi do breku :'( Pokud nepůjde spravit, tak už žádnej mít nikdy nebudu :'( A budu jenom na tabletu :'( To bych asi s blogem skončila, protože by to nemělo cenu. Navíc teď do toho ještě bude pozastavení, protože jedem na dovolenou. Já vám pak ještě řeknu, kdy přesně ;) Ale fakt vás moc prosím, držte mi s tím notebookem palce, jinak jestli budu bez něj, tak fakt skončím! :'(


Vyhodnocení kontroly

1. června 2014 v 19:53 | Stell |  Affs
Ahojky, popravdě....myslela jsem, že se zapíšete všichni, ale nevadí. Dám vám ještě jednu šanci, protože byla neohlášená, takže do 8.června se ti, kteří se nezapsali můžou ještě zapsat. Pořád to samý, můžete kamkoliv, buď sem a nebo normálně do kontroly. Tím jsem asi taky zjistila, že ani nečtete předešlé články, což mě dost mrzí :( Ale co já s tím nadělám?? Nic. Můžu jen doufat, že se zapíšete sem, až pak budu kontrolovat ty pozastavení. Tak se zase mějte! :-)