Květen 2014

Elen

29. května 2014 v 13:12 | Stell
Ahojky, já už fakt nevím, co vydávat. Proto vám sem už hážu popis postavy toho novýho příběhu. Před třema dnama, teda myslím, že tak, jsem prožila úplnej infarkt. Nějak se mi zamrazil notebook, ale už je to naštěstí dobrý (*radši si zaklepu na zuby, znáte to, náhoda je blbec*) No..už mám napsanej úvod+1.díl, tak uvidíme, jestli se u toho taky seknu. No, já jen budu doufat, že se vám to bude líbit :-) A úvod tedy vyjde 8.června v neděli, 1.června tohle mělo vyjít, jenže já nějak nestíhám, a hlavně se mi nechce pořád sedět u počítače :P Teď u nás sice panují povodně, ale bylo sluníčko, tak snad se nám vrátí, já už radši jdu, tak ahojky! :-)


Jarní kontrola Affs

20. května 2014 v 13:14 | Stell |  Affs
Ahojky, tak dává to teď skoro každý, tak i já, ať už to máte za sebou :-) Jen si nevzpomínám, komu já mám dávat vědět, proto nedám vědět nikomu, takže je vlastně neohlášená. Ale jak já si myslím, od toho jsou kontroly, nebo né??
Snad vám to nevadí, a já doufám, že se všichni zapíšou. Tak do kdypa to dám?? Já bych řekla, že do konce května vám to snad bude stačit :-) Kdo se nezapíše, tak si až potom zjistím, jestli má pozastávko nebo něco tak :-) Tak pokud chcete být stále Affs, tak stačí vyplnit:

1. Přezdívka
2. Blog
3. Jak často sem chodíš??
4. Jak často sem budeš chodit??
5. Změnil/a by jsi tu něco??

Ták, tohle myslím stačí, doufám, že se všichni zapíšou, tak ahojky! :*

For the first time in forever-Multilanguage

18. května 2014 v 20:06 | Stell |  Ledové Království
Ahojky, tak zase něco přidávám. Nakonec to se zákazem dopadlo docela dobře, sice ho mám do 5.7., ale každou jedničkou ze školy se jeden den ubírá, a na počítači hodina přidává, takže celkem supr. Mohla bych obíhat normálně, ale proč bych to dělala, že?? Já jsem na to moc líná! :D :P A mám pro vás špatnou zprávu...
Zase chystám nový příběh! Ale ten už vám prozradím. Všichni moc chceme Frozen 2, tak jsem se rozhodla to nějak sesmolit! :D Bude se to (ASI!) líbit hlavně Frostěnce, protože tam je Jack and Elsa :* Tákže, ten další novej příběh máme na červen, tak tenhle bude třeba na červenec :D Ale nebojte, nebude to příšerný jako HC, ten je fakt roznej. Tak zase ahojky! :-)
Hlavně už mě nesmí nic jinýho napadnout, to bych to jinak už nestíhala! xD
A samozřejmě se neobejdeme bez novýho videa :**


Honest Trailer-Frozen

16. května 2014 v 13:51 | Stell |  Ledové Království
Ahojky, tak jsem zase jen tak procházela YouTube, když najednou uvidím nějaký trailer. Hned vypadal extra, tak jsem si ho pustila. Je krásnej, a jsou tam předělaný kousky písniček! :D Akorát škoda, že je v angličtině :-( Ale to nám snad nevadí ne?! :D Teď tu těch videí bude fakt dost, na rychlým vstupu jich mám přes 30, a jsou jenom s Frozen xD Ale nebojte, všechny tu asi nebudou ;-)


Elsa :* :*

14. května 2014 v 13:25 | Stell |  Ledové Království
Ahojky, jen tak jsem šmejdila po fb, po nějakých hezkých obrázcích Elsy, a uspěla jsem! Jo, je to docela vidět, pomalu ale jistě se můj blog mění na blog o Frozen a různých filmech, ale nebojte, na Winx jsem taky nezapomněla ;-) Taky tu budou, taky :D
Ale teď k obrázům. Nejvíc se mi líbí ten první :* Už jsem si ho dala jako profilovku na Ask.fm. Prostě móóóoc krásný obrázky :* Tak zase ahojky!Po delší době info..

12. května 2014 v 13:12 | Stell |  Moje kecy
Ahojky, tak zase, jak už můžete poznat z nadpisu, tak mám pro vás informace. Včera nevyšel příběh, už vás s tím fakt se*u, ale tomu už je konec. Harmonia Club zatím pozastavuji, ale možná kapitoly budou vycházet. Já vím, moc dlouho mi to nevydrželo, ale bohužel. Ale mám pro vás překvapení!

Budu psát nový příběh!

O čem bude, se dozvíte až asi tak v popisu postavy, bude doopravdy jenom jeden. Počítám, že začne tak v červnu. 1.června vám sem dám popis, a o týden později úvod. Už teď mám dvě kapitoly s úvodem! Což je u mě fakt zázrak! Ale teď asi polopozastavím blog, protože mám zase špatný známky, proto budu mít zákaz :-( Stejně, já vím. Teď vůbec neobíhám, na vaše blogy normálně chodím, ale jsem moc líná komentovat :P Takže snad mě pochopíte ;-) Pokusím se taky více vydávat články, protože to tu teď poslední dobou fakt dost umírá. Teď ale fakt čekejte videa, obrázky a písničky,tak já jdu, ahojky! :-)

Zase písnička xD

8. května 2014 v 11:24 | Stell |  Ledové Království
Ahojky, jo, je to tak, zase jsem objevila novou písničku z Frozen! xD Dóbře, je to spíš předělaný Let It Go, nebo-li parodie na Let It Go. Už ze slov je poznat, že to je o škole, taky název písničky v překladu je "Se*u na to všechno", takže snad chápete.....
Hm...tak copak vám ještě říct, s čímpak se vám ještě pochlubit?? XD Už popravdě nevím....
Ále jó! Už mě něco napadlo! V tomto týdnu jsem zkoukla "Já padouch 1,2", takže ty tu taky budou! Těšte se! xD xD Já mám Mimoně hrozně ráda ♥ Dokonce se tak jmenujeme jako skupina na kytaře v DDM, kam taky chodím.
Tak, ale teď už nevím, tak už mi nezbývá nic jiného než.......AHOJKY! xD(Jen vás tak varuju, je to docela "sprostý", protože mě to napřed na jednu verzi nechtělo pustit, takže to radši nepřekládejte! Radši....Sama jsem to nepřekládala, a ani to zkoušet nebudu. Ale ta holka, co to zpívá, má moc krásnej hlas :* A ještě, kdyby jste si to chtěl někdo stáhnout, tak to je i na Ulož.to, přesněji TADY :-))

"Nové" písničky z Frozen

6. května 2014 v 13:04 | Stell |  Ledové Království
Ahojky, tak jak jsem vám slíbila ty písničky, tak tady jsou. Našla jsem dvě úžasný písničky, ta první-předělaný Let It Go. Ta druhá-vůbec nevím co to je za písničku, ale je z Frozen. Ale stojí fakt za to :3 Moc moc se mi líbí :* Zpívá je obě jedna a ta samá autorka, mně se moc moc moc líbí ten její hlas :3 Prostě stojí za to si je poslechnot. Ještě vám sem dám odkaz, kde si je můžete stáhnout do mobilu. Hmmm, tak copak hezkýho vám asi tak řeknu?? xD Už radši nic, tak ahojky! xD

NA STÁHNUTÍ:

Free design #1

3. května 2014 v 13:14 | Stell |  Free designs
Ahojky, tak jak už poznáte podle názvu článku, tak jsem zkusila nějaký ten desingn. No, nevím jestli se mi povedl, dělala jsem ho v Malování, takže je hodně primitivní. Zdroj sem tam nedávala, moc se mi tam nehodil :/ No a okraje....to je u mě největší kámen úrazu, nikdy je neudělám stejný. Takže jesli by jste ho někdo použil, což se určitě nestane, tak prosím si někam napište zdroj ;-) Jinak už nevím co říct, brzo vyjde ta recenze, pak zase něco o Frozen 2, nový písničky z Frozen, nějakej takovej rozpis na prázdniny a nevím co ještě, je toho prostě dost :-) Tak snad se vám design bude líbit! :-)

P.S.: Kdyby jste ho fakt někdo použil, tak mi napište, hrozně ráda bych ho třeba viděla nastavenej někde na blogu! :D