Duben 2014

Oko

30. dubna 2014 v 13:12 | Stell |  Mé výtvory
Ahojky, teď zrovna nevím, jestli jsem vám to slibovala, ale každopádně, malovala jsem oko. Jen tak, neměla jsem co dělat. Omlouvám se předem za kvalitu, ale já mám prostě špatnej mobil :/ Zkoušela jsem to malovat uhlem, to je taky ostatně vidět, že to není fixama :D A ještě tu mám pro vás další informaci-zítra už by fakt měla vyjít ta recenze na Legendární partu. Předem vás upozorňuji, v tom článku opravdu popisuju celej film, takže kdo to ještě neviděl, tak by bylo lepší, aby si to předem shlédnul, a až pak ohodnotil. Moc by to mě zajímalo, protože klidně to samý můžu udělat i na Frozen, Tangled,... No, dál už se dneska vykecávat nebudu. Inu, bylo by o čem, ale to je smutný téma, ze včerejška, asi dost z vás to ví, pokud sledovalo zprávy. A já tu přeci nechci navodit smutnou atmosféru :-)

Harmonia Club-1x01-Večírek-1.část

27. dubna 2014 v 10:00 | Stell
Ahojky, tak jste se konečně dočkali. Je to zase dost krátký, ale fakt se budu snažit udělat vyjímku, a příští týden vyjde i 2.část :-) Chtěla jsem to dopsat hned včera, ale večer mi sebrali notebook, takže jsem to udělat nemohla :-( Ale snad si tuhle kapitolu užijete :-)

(Moc si nevšímejte toho 1.odstavce, ten je takovej divnej a blbej a nezajímavej xD)
(Hmmmm......teď jak na to koukám, ty barvy k sobě s tím pozadím designu moc nejdou, ale co nadělám :/)


The Chipettes- Siamo le winx

26. dubna 2014 v 14:13 | Stell |  The Chipettes Versions
Ahojky, tak konečně vám sem dám taky něco s Winx. Zítra bude příběh, a ta recenze teda v pondělí. Jinak chvátám, ale večer se zase pokusím oběhnout :-)

Požárník Sam by me

25. dubna 2014 v 15:57 | stellinka-2013 |  Mé výtvory
Ahojky, tak jakpak se dneska máte?? Zase víkend, konečně. Nó, tak "recenze" už se tak nějak rýsuje, jenže já píšu děj celýho filmu, ale to bude asi vyjímka. Ještě uvidím, ale asi ne. No, dneska to tu nebudu nějak okecávat, tak ahojky a užijte si obrázek! :D

Nezabijte mě xD

23. dubna 2014 v 13:20 | Stell |  Moje kecy
Ahojky, tak nadpis vám napovídá dobře :D Ani ještě nevíte o co jde, ale prosím, nezabíjejte mě! xD Nó, tak já se vám přiznám. Včera jsem zkoukla "Legendární partu" (Nemohla jsem si přeci nechat ujít film o tom, kterého všichni přirovnávají k Else :D). A moc moc moc se mi ten film líbil! Ano, možná už víte, kam tím mířím. Chtěla bych udělat blog nejen o Winx, ale i o Disney a jiných animovaných filmech ♥ Třeba i o "Tangled", "Jak vycvičit draka" atd. Ale nejvíce tu bude:

1. Winx
2. Frozen
3. Tangled
4. Legendární parta

(Krásně jsem vám to sem vypsala, dokonce podle pořadí!)
Tohle by snad mělo být vše, proto vytvořím novou rubriku. Ledové Království bude mít svou vlastní, ale ostatní filmy budou v rubrice "Filmy". Dneska v průběhu dne se budu snažit vytvořit rozcestník, nebojte, vyjde jenom jeden. No, já doufám, že vám to nebude vadit. Postupně dám ke všem filmům odkazy kde stáhnout nebo shlédnout, trailery atd. Prostě další práce tady! Jea! :D Jo, dneska jsem nějaká moc vysmátá! xD Tak už radši končím, ahojky!

.


Ještě mě jenom tak teď napadlo, že bych to mohla přepsat Archiv. Na ten si snad na konci stránky najedete každý. Abych jenom nemusela vydávat rozcestník, asi to tak udělám. A nebo ještě se vás zeptám: Používáte odkaz archivu v menu??

Zajímavost?!

22. dubna 2014 v 13:32 | Stell |  Ledové Království
Ahojky, jo, jak vidíte, lepší název článku jsem si vybrat nemohla. Prostě nevím, jak ho nazvat. Před pár dny jsem opět koukala na Frozen (tentokrát s bráchou, protože ten ji neviděl, a já mu přeci nedám tablet ne?! xD). A našla jsem takovou zajímavost. Ale to vám musím dát do celého článku :P

Veselé Velikonoce!!

21. dubna 2014 v 13:29 | Stell |  Moje kecy
Ahojky, tak co, byli u vás už kluci?? Vyšupat vás?? U nás už byli, ale nechci vám to tu moc vypisovat, protože by z toho byla slohovka :D U nás chodí vždycky jenom jedna partička ze sídliště, a ty jsou navíc hodní, takže Velikonoce v pohodě. Ještě jsem vám udělala takový malý blahopřáníčko, tak snad se vám bude líbit! :-)
(Jenom tak pro informaci, buďte rádi, že jsem vám to napsala česky, před chvílí mě totiž nějak popadla slovenština xD )


"Let It Go" pozpátku

20. dubna 2014 v 17:24 | Stell |  Ledové Království
Ahojky, no....vím, dneska měl být příběh, ale já to prostě nějak nestíhám :-( Proto už to nebude každou neděli pravidelně, ale jednou za 14 dní. Tzn. příběh vyjde příští neděli, a pak až za 14 dní. Nějak to nestíhám psát. Ale snad to pochopíte :-) I když, pochybuju, že to někdo bude číst. Ale teď zpátky k článku. Včera večer jsem se nějak nudila, a proto jsem šustrovala po YouTube, hlavně po Frozen, a našla jsem tuhle písničku pozpátku. Docela zajímavý, hlavně pak ze začátku ty vlasy xD Mimochodem-těch videí mám připraveno víc, jenže si je asi nechám, až by zase nastal nějakej zákaz. Hlavně i proto, že minimálně na týden mám připravený články. Nebudu vám ale říkat co a jak a kde a proč :D Tak já už se radši nebudu dál vykecávat, ahojky! :-)

2. Design: Elsa and Anna from Frozen

19. dubna 2014 v 18:37 | Stell |  Designy blogu
Ahojky, tak jak už jste se mohli dozvědět, tak mám nový design. Ten předchozí jsem měla myslím od začátku ledna. Takže už to tu změnu chtělo. A za tento nádherný design vděčím komu jinému než Emdičce. Protože mám hrozně ráda Frozen, tak jsem se rozhodla právě pro tento design. A o Frozen tento blog už také z většiny bude, ale nebojte, Winx tu budou také :-) Bude to 50 na 50 :D Ale snad vám to nebude vadit. Tenhle tu snad vydrží stejně dlouho, jako ten předchozí. Ale jestli si pamatujete na ty červený vybletý odkazy, tak ty jsem musela změnit, proto se vás ptám: Čte se vám tu dobře?? Nemáte problém s nějakýma barvama?? Aby se vám to dobře četlo. Na tenhle design si zase budu dlouho zvykat xD Né, možná tak za 1 týden si zvyknu :-) Ale je nádherný a jak se líbí vám?? Jinak už nevím co k tomu dodat, tady máte náhled:


Změna přezdívky

19. dubna 2014 v 9:06 | stellinka-2013→Stell |  Moje kecy
Ahojda! Tak jak už jste se mohli včera dozvědět, tak si na vás něco chystám xD Nejen změna designu, ale i přezdívky. Stellinka-2013 se mi už moc nelíbí, a zní hrozně děcky, a jak už jsme dávno říkala, je rok 2014. Takže vás prosím, můžete si mě v menu přepsat, pokud vám nevadí odstranit čtyři číslice, jednu pomlčku a čtyři písmena :D A za tohle úžasný jméno vděčím Baru (Nevíte, ale i víte o koho se jedná xD) ostatním lidem ze Skypu. Ale fakt mám takový tušení, že prvně mi tak začala říkat Baru, a potom tak nějak všichni. Nikdo už mě tam nenazve "Stellinka-2013", nýbrž "Stell" nebo taky "Stelli" . A mně se Stell hrozně moc líbí ♥ A proto tahle změna. :-) Tak snad vám to až tak moc nevadí. A ještě mám jednu otázku, no já to dám i do ankety, ale:
Líbí se vám moje nová přezdívka??