Leden 2014

Believix!

31. ledna 2014 v 21:25 | stellinka-2013

Tak co??

30. ledna 2014 v 19:51 | stellinka-2013
Ahoj, tak jsem zase tu. Tak jaký bylo vysvědčení?? Já jsem dostala, to co jsem očekávala. Pět dvojek. No, tak dneska už jsem konečně dostala zpět svůj tablet a notebook. Toho jste si asi všimli, protože jsem do teď předělávala menu. Komplet celý menu chci předělat o jarních prázdninách. To ale bude něco. Rozcestníky mám připravený, jenom nastavit. Do menu jsem si konečně zapsala nová AFFS, ale taky jsem musela přendavat. Někteří už na můj a ani na svůj blog nechodí. Některým jsem slíbila diplomy, ty snad taky brzo budou. No tak ahojky!!!! xD (Tohle byl opět hodně krátký článek, ale já už prostě nevím co psát xD)

Vysvědčení

29. ledna 2014 v 19:07 | stellinka-2013
Ahoj, tak jsem opět tu. Zítra je vysvědčení, to už všichni asi víte. Já budu mít pravděpodobně 5 dvojek, takže vyznamenání asi mít budu. Zítra se vám asi ozvu. Teda doufám. Jen tak nějaké info. Ti co se mi přihlásili do Affs, beru všechny. Tuhle neděli už snad vyjde i další popis postavy. No, a dál nevím, jak to bude s fanblogem S!ery. No jo, já mám totiž pomalý vedení, proto jsem nedávno zjistila, že S!era bloguje dál! Jsem hrozně ráda, že jsem ji našla. Ale to neznamená, že blog nepojede dál. Doufám, že se těma únorovýma soutěžema rozjede. Snad ještě stihnu oběhnout. Tak ahoj, a přeju vám ať dostanete dobrý známky na vysvědčení!!!!!!

Jsem zpět z lyžáku!

26. ledna 2014 v 16:49 | stellinka-2013
Ahojky!! Tak jsem se vám vrátila z lyžáku. Lyžák byl suprovej, tak jako všechny věci se třídou! Nevím jak vy, ale my jezdíme jenom v 7.třídě. Třeba kámoška jezdí každý rok na druhém stupni. Ná hotelu jsme Wi-Fi měli, jenže nebyl čas, a když už byl, tak jsem tablet měla v prčicích (to znamená, že si s ním hráli kámošky). Ale s mým vrácením z lyžáku musím odevzdat i tablet. Jo jo, popisy všech postav jsou všechny na notebooku,a ten dostanu nejdřív na vysvědčení. Do tý doby budu psát z tabletu. A mám pro vás ještě jednu zprávu! Představte si, u nás už od včerejška sněží! No, budu se snažit oběhnout. A prosím promiňte mi, že jsem si ještě nezměnila a nepřidala ty přezdívky, ale na tabletu mi to prostě nejde! Tak ahoj! xD

Informace o lyžáku

18. ledna 2014 v 19:14 | stellinka-2013
Ahoj, tak jsem tu zase! Konečně jsem zjistila, kdo je T!motej!! A chci se omluvit, že zítra nevyjde popis další postavy, protože jak víte, pořád píšu z tabletu. Nevím to jistě, ale učitelé ná lyžák nám povolili vzít si s sebou alespoň tablet!! Ale je tu ten problém, nevím jestli mi ho táta povolí vzít s sebou. Kdyby jo, tak budu asi normálně obíhat. A vlastně ještě jeden problém, bude na hotelu wifina?? Víme, že tam je, ale nevíme jestli je zaheslovaná. No prostě buď se vám zítra ozvu nebo ne. Ale budu jen obíhat! Takže nečekejte žádné nové články. Až po lyžáku napíšu každý den zvlášť. Tak ahoj!! xD

Jsem zpět! (Alespoň na chvíli xD)

17. ledna 2014 v 16:05 | stellinka-2013
Ahoj! Tak se vám opět ozývam! Na lyžák sice jedu v neděli, ale už se s vámi rozloučím teď. Jo jo, když jsem sem přišla, byla jsem hodně zaskočena. T!motej skončila s blogem! Sice psala, že další, jenže já stejně nevím jaký. Pořádně bych se měla vrátit někdy po prázdninách. O nich totiž jedeme do Prahy na Dobu ledovou na ledě. Už nevím, co napsat, tak ahoj!

Miley

13. ledna 2014 v 10:00 | stellinka-2013
Miley
Moc: víla lásky
Kluk: Jake
Rodina: Má dva bratry- Nicolas a Jake. Svoji jedinou sestru trápí a znepříjemňují jí život jak jen mohou. Nicolasovi je 10 let a Jakeovi jsou 4 roky.
Charakter: Láskyplná, romantická, prostě hodná holčička
Narozeniny: 13.července
Domovská planeta:
Nej.kamarádka: Jessie(Jess)
Věk v 1.sérii: 15.let
Nej.kouzlo: Valentýnský polibek!
Zvláštnost: Její bratr se jmenuje stejně jako její kluk, kupodivu po něm, prosila o to rodiče.

? Pozastávko ?

12. ledna 2014 v 21:24 | stellinka-2013
Ano, čtete dobře. Pravděpodobně tu nebudu. Nevím ještě jak dlouho. Ve škole jsem dostala špatnou známku, a asi je ještě dostanu. A zároveň se vám omlouvám, protože jsem tu celý víkend nebyla. A co se zájmem o admina na blog siera-fan? No jednoduše. Můžete napsat buď Emdičce nebo T!motej, ty už heslo mají. Ještě nevím, ale před lyžákem se sem snad ještě dostanu. Možná bych mohla ty špatný známky zatloukat, jenže pak by se to stejně dozvěděli. TAK AHOJ! Ježíš! Teď jsem si vzpomněla! Já vám sem nedala popis další postavy. No jo, víte já totiž píšu z tabletu, notebook mám zabavenej. A kde mám všechny popisy? Samo, že na notebooku. A počkat, já vlastně jeden popis tady mám! Nastavím ho na zítra,akorát bude bez planety. Tu prostě nemůžu vymyslet, ale nebojte, dočkáte se ji. A ještě další zpráva, pokouším se o nakreslení členek toho klubu! Tak teď už doopravdy ahoj! xD

Siera-fan.blog.cz

11. ledna 2014 v 9:18 | stellinka-2013
Ahoj! Tak už funguje blog siera-fan.blog.cz ! Zatím jsem tam napsala jeden článek, no, hlavně doufám, že tam bude hodně adminů! :-D Tak kdo by chtěl být spoluadminem, tak mi může napsat svůj email, nebo mi jednoduše napsat na můj-peturb-2000@seznam.cz, že by jste chtěli heslo, a k tomu vaše blogové jméno, protože ne vždy je z emailu poznat kdo píše. Prosím, můžete o tomto "projektu" dát vědět všem S!ery AFFS/SB?? Já totiž drtivou většinu v AFFS nemám. Možná by měli zájem. A ještě mohla bych vás poprosit, jestli by někdo nemohl vytvořit a později nastavit dess na ten nový blog?? Já to totiž neumím, a ani nemám ten program. No, a teď pravidla:
1. Nemaž blog!!
2. Dess se bude měnit jen po domluvě
3. Neměnit heslo!
4. Nepsát na blog sprosté věci a rážky!
5. Musíš znát S!eru. Bez toho by to ani nešlo, když to je fan-blog pro ni a o ni.
6. Nevykecat heslo
A to je asi vše. Nic jiného mě nenapadá. Kdyby vás něco napadlo, tak napište dál. Ještě mám v hlavě jeden nápad. Udělat blog o všech blogerkách, které už bohužel skončili, ale to je předčasný, teď mám tohle. Ale samozřejmě, že ne o všech, jen o těch, které jsme měli rády. Já takových znám fůru, tak mi když tak napište svůj názor. Asi si říkáte, proč jsem neobnovila ten starý, ale mně to prostě napsalo, že uživatel tohoto jména existuje, ale nemá svůj blog. Tak jsem vymyslela tenhle název. Nad heslem jsem taky doumala. Heslo je divný, ale snad vám to nebude vadit.
No,ale je tu ještě jeden problém. Celý den jsme u babi, kde není wifina, a vrátíme se až pozdě večer, tak nevím, ale emaily mi už klidně posilejte. Tak ahojda! xD xD

The Chipettes Version-Sirenix

9. ledna 2014 v 13:07 | stellinka-2013