Listopad 2013

FanFikce

30. listopadu 2013 v 22:19 | stellinka-2013
Ahoj, tak jsem tu opět s nákupy (a opět bez Winx:)). Byli jsme s babi nakupovat, a když jsme se zastavili před regálem s máslem, pomazánkama, atd., tak mě mrsklo hlavou: viděla jsem tam ty názvy Stella, Flora a tak jsem si řekla: hm, chystám FanFikci, proč by se holky nemohly jmenovat podle dalších výrobků? Třeba Rama by byla dobrá :-) Vím že je to hodně nesmyslný text, ale já prostě souvislý texty neumím psát:-)). A taky jsem přemýšlela, blíží se rok 2014, a já mám přezdívku stellinka-2013, asi bych si měla změnit jméno. Ale ne, mě se stellinka-2013 líbí. A ještě, já teď píšu hlavně o zážitcích, ale ne a ne o Winx. A teď od témata, mám fanfikci promyšlenou, s tou Ramou to byla sranda, ale teď potřebuju vymyslet název, zatím mám Minx Club, sic to jméno exsistuje, ale mám tušení, že ten někdo to přestal psát, takže nevím. Ale jaký jméno by se vám líbilo?? Nevím jestli jméno změním, protože mám už i logo. Prosím vás, kdyby jste někde našli takový jméno, tak mi prosím napište, a já jméno změním :-))

(Ano, web jsem našla u T!motej, ale nápis jsem si drobet upravila)

Jak šel čas s Winx-6.série

29. listopadu 2013 v 22:57 | stellinka-2013
Ahoj, tak po dlouhé době opět něco s Winx, už mám obrázky z 6.série. Tak je dám ke všem Winx a taky ke specialistům. (Ke specialistům budou déle).Tady jsou odkazy:

Konečně!!

28. listopadu 2013 v 19:14 | stellinka-2013
Uf, tak jsem konečně dala blog do pořádku, z toho jak jsem tady nebyla. Odpověděla jsem na komentáře, konečně dala do menu zápis Affs/Sb (já fakt nevím, ale pořád místo SB, píšu BB :-)) , asi po měsíci jsem si konečně dala do menu také znak Fairexy, do menu ale dávat novou ikonku nebudu, bude tam ta stará. Dodala jsem odkazy na díly 5.série v češtině. A taky jsem si předepsala "pár" článků do zálohy. Nakonec jsem u notebooku strávila od 17.20 až do teď. A to je vše. Počítejte, že zítra se tu taky objevím, ale jen večer!:-) PS. Kdyby někdo chtěl odpověť na komentář na který jsem neodpověděla, tak se zeptejte znovu, a já určitě odpovím :-) Možná se vám ještě některé nezobrazí, ale pořád panuje menší porucha.

Porucha!!!

28. listopadu 2013 v 14:33 | stellinka-2013
Ahoj, taky vám blbne blog??? Mně teda jo, a už mě to docela štve. Zrovna když můžu na notebook. To je prostě zákon schválnosti. Možná že tenhle článek nenaleznete, ale já doufám, že jo. Snad bude porucha rychlá :-) PS. Teď už to snad končí, ale předtím to bylo hrozný.

Nákupy+info

25. listopadu 2013 v 19:46 | stellinka-2013
Ahoj, včera jsem nic nepsala, protože jsme celý den byli na vánočních nákupech v Plzni. A byli jsme i v Olympii, kde zrovna probíhal casting na Miss 2014. Už jste to někdy viděli??? Já teda ne, a docela mě překvapilo co všechno tam bylo. Byl tam kousek přehlídkového mola, stolky na líčení, židle na čekání a ještě kabinky. Nevím jak se jim to tam mohlo vejít. (Vím, teď to byl takový nesmyslný text :-)) Nevím ale jestli tu budu každý den, protože mám špatnou známku z AJ, a dokud si ji neopravím, tak nesmím na notebook. Ale nejvíc mě tu uvidíte na tabletu, takže bez háčků a čárek. Ještě se musím omluvit, že teď neodpovídám na komenty, ale na tabletu mě to prostě nebaví :-). Ale nebojte, na vašich blozích jsem tak 3x denně :-). A ještě- Kelly do Affs/Sb beru:-)

Nominace od T!motej

23. listopadu 2013 v 14:41 | stellinka-2013
Ahoj, tak už tady jsou ty odpovědi.:-)

Otázky:
1) Kolik ti je ?
2) Tvé pravé jméno :
3) Co máš radši tabulkovou čokoládu nebo čokoládové bonbony ?
4) Máš ráda Winx ?
5) Máš aspon trochu ráda W.I.T.C.H. ?
6) Tvé nejoblíbenjší zvíře :
7) Kdo se ti nejvíc líbí z Winx ?
8) Díváš se na Winx v televizi ?
9) Jestli ano tak jaká serie tě nejvíc baví ? Jestli ne nemusíš na tuto otázku odpovídat.
10)Jaká se ti nejvíc líbí pixie ?
Odpovědi:
1) před týdnem 13 :-)
2) mně se teda vůbec nelíbí.....ale když......Petra.
3) tabulkovou čokoládu ale i ty bonbony
4) No jasně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5) když mi bylo pět, tak jsem do nich byla úplnej blázen, ale teď ne.
6) kočka a pes
7) Stella
8) když to stíhám tak pokaždý
9) já ani nevím, mně se líbí všechny. Každá má něco do sebe.
10) Amora

Jsem zpět!!!

22. listopadu 2013 v 22:04 | stellinka-2013
Ahoj, tak jsem končně zpět. Táta přijel už v úterý, ale museli mu na to obnovení poslat nějaký kódy, a proto až dnes jsem se vrátila. Za tu dobu se toho tu stalo docela dost. S!era zkončila se svým starým blogem. Mě to hrozně mrzí, ale alespoň má nový, to jsem ráda. Ale prosím nemaž ho!!!!!!!!!! Mně se hrozně líbí!!! A pak jsem byla nominována. Jsem poprvé, jenže nemám moc SB, a všichni z nich byli nominováni, proto nikoho nenominuji!!! Ale odpovědi určitě zítra napíšu.:-)

Narozky!!!!!!!

12. listopadu 2013 v 19:00 | stellinka-2013
Ahoj!!!! Dnes mám narozky!! Někteří už to asi četli v profilu. Nevím ještě kdy je oslavím, ale dnešek jsem si užila. Konečně mi je 13. A podle mý mamky si od dneška můžu založit Facebook. Do teďka mi to nepovolila, ale teď můžu!!!! (Přednastavený článek) Já vím, že se moc vychloubám ale já mám prostě radost. Přeci jenom je to jednou za rok.

Polopozastaveni

11. listopadu 2013 v 18:02 | stellinka-2013
Ahoj, tak pozastaveni menim na polopozastaveni. Protoze pisu z tabletu, tak nemuzu psat hacky a carky. Na vase blogy ale chodim dal. Tata se nakonec vrati az 21.listopadu. Jestli tu chcete nejake clanky tak mi napiste do komentaru, protoze ja mam par clanku predepsanych. Ale tento clanek neni prednastaveny!!!! A zitra vyjde jeden clanek :-)

Stanou se zázraky

8. listopadu 2013 v 19:00 | stellinka-2013
Ahoj, tahle písnička se mi hrozně líbí. Zpíváme jí na sboru. Minulý rok jsme hráli muzikál Mojžíš. A z toho filmu je ta písnička. Je sice taková smutnější, ale o tom je celý film. O lásce a utrpení.